KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 20:00
Alverca
1-2Maç sonucu · İY 0-2
Sport Lisboa e Benfica

Kuponperest analizi

ALV%18Beraberlik%19BEN%63

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%72
Güven43/100Yüksek riskModel uyumu 46%

Neden?

  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 3,40 gol üretiyor.
  • Alverca iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

0,98

Beklenen gol (dep.)

2,38

Toplam beklenen gol

3,36

En olası skor

0-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Alverca 1547, Sport Lisboa e Benfica 1666.
  • Alverca iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1547 — 1666).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1666, Alverca 1547.
  • Sport Lisboa e Benfica deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Alverca 0,98, Sport Lisboa e Benfica 2,38).
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 9 maçta maç başına 2,66 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %55.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Alverca 0,98, Sport Lisboa e Benfica 2,38).
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son 9 maçta maç başına 2,66 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • Alverca son maçlarının %44'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • Alverca son 9 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Sport Lisboa e Benfica son 9 maçının %56'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).