27 Eylül Cuma · 20:00
Kuponperest analizi
AJA%43Beraberlik%27BRE%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%72
Güven57/100Orta riskModel uyumu 61%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,37, Stade Brestois 29 1,11).
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,37
Beklenen gol (dep.)
1,11
Toplam beklenen gol
2,48
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Stade Brestois 29 1608.
- AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1576 — 1608).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, AJ Auxerre 1576.
- Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,37, Stade Brestois 29 1,11).
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,37, Stade Brestois 29 1,11).
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).