KuponperestV2
7 Mayıs Pazar · 15:00
AJ Auxerre
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Clermont Foot 63

Kuponperest analizi

AAU%55Beraberlik%26CFO%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven58/100Orta riskModel uyumu 53%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Clermont Foot 63 1620.
  • AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,79

Beklenen gol (dep.)

0,78

Toplam beklenen gol

2,57

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Clermont Foot 63 1620.
  • AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1576 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, AJ Auxerre 1576.
  • Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,79, Clermont Foot 63 0,78).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,79, Clermont Foot 63 0,78).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
AJ Auxerre — Clermont Foot 63 · Kuponperest