22 Eylül Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
AFI%53Beraberlik%27S20%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven64/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, SPAL 2013 Ferrara 1620.
- ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,65
Beklenen gol (dep.)
0,88
Toplam beklenen gol
2,53
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, SPAL 2013 Ferrara 1620.
- ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1605 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, ACF Fiorentina 1605.
- SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,65, SPAL 2013 Ferrara 0,88).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,65, SPAL 2013 Ferrara 0,88).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
- ACF Fiorentina son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).