KuponperestV2
27 Mayıs Cumartesi · 18:00
ACF Fiorentina
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Roma

Kuponperest analizi

AFI%25Beraberlik%23ROM%52

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, ACF Fiorentina 1618.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,14

Beklenen gol (dep.)

1,71

Toplam beklenen gol

2,85

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1618, Roma 1822.
  • ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1618 — 1822).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, ACF Fiorentina 1618.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,14, Roma 1,71).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,14, Roma 1,71).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven62/100Orta risk
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
ACF Fiorentina — Roma · Kuponperest