KuponperestV2
13 Nisan Pazar · 15:00

Kuponperest analizi

AFI%48Beraberlik%27PCA%25

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven69/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1594, Parma Calcio 1913 1513.
  • ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

0,93

Toplam beklenen gol

2,45

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1594, Parma Calcio 1913 1513.
  • ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1513).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1513, ACF Fiorentina 1594.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,52, Parma Calcio 1913 0,93).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,52, Parma Calcio 1913 0,93).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
ACF Fiorentina — Parma Calcio 1913 · Kuponperest