7 Nisan Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
AFI%39Beraberlik%26FCA%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%76
Güven67/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,36.
- İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
- Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,36
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
2,52
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Frosinone Calcio 1664.
- ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1605 — 1664).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, ACF Fiorentina 1605.
- Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,36, Frosinone Calcio 1,16).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,36, Frosinone Calcio 1,16).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- ACF Fiorentina son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).