26 Ağustos Pazar · 20:30
Kuponperest analizi
AFI%49Beraberlik%32CVE%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven60/100Orta riskModel uyumu 60%
Neden?
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Chievo Verona 1620.
- ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
0,64
Toplam beklenen gol
1,99
En olası skor
1-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Chievo Verona 1620.
- ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1605 — 1620).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, ACF Fiorentina 1605.
- Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,35, Chievo Verona 0,64).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,35, Chievo Verona 0,64).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- ACF Fiorentina son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).