1 Aralık Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
1HO%40Beraberlik%25S04%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%82
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 99%
Neden?
- 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,69.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,69
Beklenen gol (dep.)
1,77
Toplam beklenen gol
3,46
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Schalke 04 1615.
- 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1615).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, 1899 Hoffenheim 1620.
- Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,69, Schalke 04 1,77).
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,69, Schalke 04 1,77).
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).