KuponperestV2
15 Eylül Cumartesi · 15:30
1. FSV Mainz 05
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Augsburg

Kuponperest analizi

1FS%36Beraberlik%23AUG%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%60
Güven57/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Augsburg için beklenen gol: 1,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,78

Beklenen gol (dep.)

1,98

Toplam beklenen gol

3,76

En olası skor

1-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Augsburg 1632.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1632).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,78, Augsburg 1,98).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,78, Augsburg 1,98).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven62/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FSV Mainz 05 — Augsburg · Kuponperest