KuponperestV2
6 Nisan Pazar · 18:30
1. FC Union Berlin
1-0Maç sonucu · İY 0-0
VfL Wolfsburg

Kuponperest analizi

UNB%47Beraberlik%27WOB%26

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%74
Güven63/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, VfL Wolfsburg 1534.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,95

Beklenen gol (dep.)

1,31

Toplam beklenen gol

3,26

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, VfL Wolfsburg 1534.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1554 — 1534).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, 1. FC Union Berlin 1554.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, VfL Wolfsburg 1,31).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, VfL Wolfsburg 1,31).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).