5 Mayıs Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
1FC%45Beraberlik%28VBO%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%73
Güven66/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, VfL Bochum 1848 1488.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,57
Beklenen gol (dep.)
1,13
Toplam beklenen gol
2,70
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, VfL Bochum 1848 1488.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1488).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, 1. FC Union Berlin 1552.
- VfL Bochum 1848 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,57, VfL Bochum 1848 1,13).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,06 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,57, VfL Bochum 1848 1,13).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,06 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- VfL Bochum 1848 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).