KuponperestV2
19 Nisan Cumartesi · 18:30
1. FC Union Berlin
4-4Maç sonucu · İY 4-4
VfB Stuttgart

Kuponperest analizi

1FC%32Beraberlik%24VST%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%84
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 94%

Neden?

  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,70

Beklenen gol (dep.)

1,92

Toplam beklenen gol

3,62

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, VfB Stuttgart 1722.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1554 — 1722).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, 1. FC Union Berlin 1554.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,70, VfB Stuttgart 1,92).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,70, VfB Stuttgart 1,92).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Union Berlin — VfB Stuttgart · Kuponperest