28 Ocak Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
1FC%53Beraberlik%29SDA%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven57/100Orta riskModel uyumu 39%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, SV Darmstadt 98 1620.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,93
Beklenen gol (dep.)
0,86
Toplam beklenen gol
2,79
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, SV Darmstadt 98 1620.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, 1. FC Union Berlin 1552.
- SV Darmstadt 98 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,93, SV Darmstadt 98 0,86).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,93, SV Darmstadt 98 0,86).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- SV Darmstadt 98 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).