30 Ağustos Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
1FC%49Beraberlik%29SPA%22
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%75
Güven59/100Orta riskModel uyumu 60%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,54, St. Pauli 1910 0,88).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,54
Beklenen gol (dep.)
0,88
Toplam beklenen gol
2,42
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, St. Pauli 1910 1455.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1455).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: St. Pauli 1910 1455, 1. FC Union Berlin 1552.
- St. Pauli 1910 deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,54, St. Pauli 1910 0,88).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,54, St. Pauli 1910 0,88).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- St. Pauli 1910 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).