24 Şubat Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
1FC%44Beraberlik%291FC%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%73
Güven65/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,65
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
2,91
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1487).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, 1. FC Union Berlin 1552.
- 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,65, 1. FC Heidenheim 1846 1,26).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,65, 1. FC Heidenheim 1846 1,26).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).