28 Ekim Pazar · 13:30
Kuponperest analizi
1FC%33Beraberlik%31EFR%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven65/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, 1. FC Nürnberg 1620.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,53
Beklenen gol (dep.)
1,51
Toplam beklenen gol
3,04
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Eintracht Frankfurt 1614.
- 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1614).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, 1. FC Nürnberg 1620.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,53, Eintracht Frankfurt 1,51).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,53, Eintracht Frankfurt 1,51).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).