KuponperestV2
22 Ekim Pazar · 15:30
1. FC Köln
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Borussia Mönchengladbach

Kuponperest analizi

1FC%50Beraberlik%27BMÖ%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven60/100Orta riskModel uyumu 71%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Borussia Mönchengladbach 1530.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,12

Beklenen gol (dep.)

1,14

Toplam beklenen gol

3,26

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Borussia Mönchengladbach 1530.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1530).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, 1. FC Köln 1537.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven56/100Orta risk
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Köln — Borussia Mönchengladbach · Kuponperest