KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 15:30
1. FC Köln
3-2Maç sonucu · İY 1-2
1. FC Union Berlin

Kuponperest analizi

1FC%55Beraberlik%261FC%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven57/100Orta riskModel uyumu 50%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Union Berlin 1552.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,31

Beklenen gol (dep.)

0,95

Toplam beklenen gol

3,26

En olası skor

2-0

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven32/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Union Berlin 1552.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1552).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,31, 1. FC Union Berlin 0,95).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,31, 1. FC Union Berlin 0,95).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Köln — 1. FC Union Berlin · Kuponperest